KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16427079
nr 1642 7079
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 11x13cm, yttermått inklusive ram: 28x33cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:04:04
16/9 18:58:32
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt